חדש בסטאדיס! חוגי העשרה בספרדית לדוברי מתמטיקה. לחצו כאן
חזור

חדוא 1מ' ואלגברה לינארית

שלום רב! הסמסטר הזה מתחיל ללמוד תואר ראשון בהנדסת תוכנה , רציתי לשאול האם קיים באתר קורס שמכיל את כל החומר של הקורסים חדוא 1 מ' ואלגברה לינארית ?

מה זה הפק"לים ?

מאיפה ניתן להוריד את חוברות התרגילים ?

תגובות

אהלן חניאל, קודם כל המון ברכה והצלחה מאת ה'.

לגבי חדו"א (על שלל אותיותיו - חדו"א 1, 1מ', 1ת', איניפי 1, 1מ')

נכון לרגע זה יש שני סוגים של קורסים באתר: הקורס המלא והפק"ל (בטכניון המונח פק"ל = מרתון הכנה לקראת המבחן)

1) הקורס המלא - קורס זה מכיל גם את התיאוריה וגם את התרגול. יש לשים-לב שנכון לשלב זה הקורס בעיצומו ונמצא עדיין בצילומים ולכן עדיין לא שלם. כלומר, הנושאים שכן יש באתר מכילים את כל מה שאתה צריך באופן מעמיק ויסודי, אבל יש עדיין חלקים חסרים. בע"ה אני מקווה שבקרוב כל הקורס יעלה לאתר בשלמותו, עוד חזון למועד.

2) הפק"ל - הפק"ל מכיל מרתון של שאלות ברמת מבחן. לפני כל נושא אני עורך חזרה תיאורטית קצרה ואז מייד צוללים לפתרון שאלות ברמת הבחינה. הפק"ל מכיל חוברות עזר מאוד שימושיות כגון:

א. "חוברת שיעורי-בית ופתרונות" - חוברת עם שאלות רבות ברמת בחינה מחולקות לפי נושאים ועם פתרונות מפורטים שלי.

ב. "חוברת סיכום קורס" - חוברת המכילה סיכום תמציתי שלי לקורס כולו.

ג. "חוברת הוכחת משפטים" - בחלק מהקורסים צריך לדעת משפטים והוכחות לקראת הבחינה, חוברת זו מכילה את המשפטים וההוכחות שבדר"כ יש לשנן.

ד. "חוברת שאלות נוספות" - חוברת עם מספר שאלות מהחלק האמריקאי שנועדה לתת טכניקות פתרון לחלק זה שעלול להיות מאוד טריקי ומבלבל.

וחוברות נוספות אותן תוכל למצוא בדף הקורס. שים-לב שאתה מוריד את כל החוברות מכל חלקי הקורס באפשרות "הורד את חוברת התרגילים" ו- "הורד את תקציר השיעור" (מצד שמאל למטה בחלונית הנגן).

לגבי אלגברה

נכון לעכשיו יש לטכניון את קורס אלגברה לינארית - זהו למעשה מרתון מאוד מושקע של המרצה הבכיר אוהד מדמון.

הקורס נותן את כל הכלים להצליח בקורס, חלוקה ברורה לפי נושאים, טכניקות וסדרי-פעולות וכל מה שצריך לדעת לקראת המבחן.

בע"ה תצליח, כל שאלה שיש לך פנה אליי ללא היסוס.

חן