אודות Studies.co.il

אתר סטאדיס (Studies) הינו האתר הטוב בישראל ללימודי מדעים בוידאו מצולם.

האתר נועד להעביר לכם, הסטודנטים, שיעורים איכותיים במדעים ובמחירים נמוכים השווים לכל כיס.

האתר הינו חלק מפרוייקט גדול של הקמת האוניברסיטה המקוונת הראשונה בישראל אשר תכלול שיעורים מצולמים בכל המדעים החל מסטטיסטיקה ועד לרפואה. 

לימוד נכון באמצעות מרצים ולוח ולא באמצעות מצגות.

בניגוד לאתרי לימוד אחרים אשר מנסים ללמד דרך מצגות וברמת לימוד ירודה, השיעורים שלנו מועברים דרך וידאו מצולם וברמת לימוד גבוהה במיוחד.
בנוסף לכך, אתרים אחרים מסתפקים בהתאמה בסיסית של נושאי הלימוד למוסד הלימודים.
אנחנו לעומת זאת, משקיעים המון זמן ומחשבה גם בהתאמת אופי ההסברים והתרגילים המוצגים, כך ששני סטודנטים ממוסדות שונים שלומדים את אותו נושא בדיוק, יזכו לצפות בהסברים שונים ואף בשאלות שונות על אותו נושא. זאת בהתאם לאופי ההוראה במוסד הלימודים בו הם לומדים.

 

סטודנטים שלנו מוציאים 27 נקודות יותר 
מחקר שערכנו בשנת 2013 באוניברסיטת חיפה הראה שסטודנטים שלמדו באמצעות אתר סטאדיס הוציאו 27 נקודות יותר בבחינות מאשר סטודנטים אחרים. כמו כן, כל הסטודנטים ללא יוצא מן הכלל העידו ששיטת הלימוד באתר עולה אין ספור על שיטות לימוד באתרים אחרים או לחלופין על לימוד באמצעות מורים פרטיים. 

 

איך אנחנו עושים זאת?
נהוג לחשוב שסוד ההצלחה של סטאדיס הוא באיכות הוידאו הגבוהה שבה אנחנו מעבירים שיעורים, אך הסוד האמיתי שלנו הוא במרצים שלנו.
המרצים שלנו הם לא סתם "מרצים טובים עם ניסיון של אלפי סטודנטים" כמו שהמון מרצים יכולים להעיד על עצמם. המרצים שלנו הם המרצים הכי תותחים בארץ.
המכנה המשותף למרצים שלנו הוא שכבר בהיותם סטודנטים לתואר ראשון, הם נחשבו לעילוי בתחומם וסיימו את לימודיהם בהצטיינות שהיא מעבר להצטיינות יתרה "רגילה".
אולם מורה טוב לא נמדד רק בחוכמתו, אלא גם ביכולתו להעביר חוכמה זו לתלמידיו.
למרצים שלנו יש יכולת מצוינת לפשט חומר לימוד מורכב, כך שגם סטודנטים חלשים יבינו אותו. עם זאת, הם לא שוכחים לאתגר גם את הסטודנטים החזקים ביותר. 

 

יחס אישי לאורך כל הדרך
מכיוון שההצלחה האישית של כל סטודנט וסטודנט חשובה לנו מאוד, אנחנו דואגים שהמרצים ילוו אתכם לאורך כל הדרך. 
כדי לקיים את הבטחתנו, אנחנו אתר הלימוד הראשון בישראל שהקים פורום מיוחד שבו תוכלו לשאול ישירות את המרצים שלנו שאלות על כל נושא שראיתם בהרצאה, ללא עלות כמובן וללא הגבלה.

אז הגיע הזמן שתפסיקו לזרוק אלפי שקלים על פתרונות לימוד לא ראויים ותתחילו להתרגל לסטנדרט החדש שסטאדיס מציבים.

 

 

×